Najlepsze odbojnice stalowe 4P4 0

Najlepsze odbojnice stalowe 4P4

 

Jeżeli poszukują Państwo skutecznej metody na zabezpieczenie przestrzeni przemysłowych, odbojnice stalowe sprawdzą się doskonale. Wykonane ze stali, zapewniają doskonałą trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia, nawet przez długi okres eksploatacji w miejscach szczególnie narażonych na uderzenia. Najlepsze odbojnice stalowe są dodatkowo zabezpieczone przed korozją. Dzięki malowaniu proszkowemu, ich powierzchnia nie traci swojego doskonałego wyglądu. Co równie ważne, montaż odbojnicy stalowej jest banalnie prosty. Elementy mocowane są na kotwy montażowe wprowadzane do fabrycznie wywierconych otworów w strukturze odboju. Nie ma konieczności betonowania odbojnicy! Ponadto, w przypadku silnego uszkodzenia, wymiana takiej odbojnicy na nową jest równie łatwa i szybka.

 

Zastosowanie odbojnic stalowych

 

Odbojnice stalowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie duży ruch pojazdów może przełożyć się na ryzyko uszkodzeń ścian czy narożników. Jednym z głównych miejsc zastosowań odbojnicy stalowej są oczywiście wszelkiego rodzaju parkingi, zarówno podziemne jak i naziemne. W tym drugim przypadku stalowe odboje mają za zadanie chronić elementy infrastruktury, jak choćby latarnie czy nawet hydranty. Warto także dodać, że odboje ze stali idealnie sprawdzą się także jako element organizujący przestrzeń we wszelkiego rodzaju zakładach czy halach fabrycznych. Z kolei w magazynach odboje stalowe chronić będą półki wysokiego składowania przed przypadkowym zaczepieniem przez przejeżdżający wózek widłowy. Warto dodać, że odbojnice stalowe, ze względu na swój jaskrawo żółty kolor i pasy czarne (uzyskany dzięki zastosowaniu odblaskowej folii) będą świetnie widoczne nawet z dużej odległości.

 

Dlaczego warto kupić odbojnice od producenta?


Gdzie kupić elementy zabezpieczenia przemysłowego? Najlepiej zrobić to u producenta odbojnic stalowych - zakup u źródła daje pewność uzyskania maksymalnie atrakcyjnej ceny. Warto pamiętać o tym, że kupując od pośredników (czyli dystrybutorów lub wszelkiego rodzaju dostawców), klient ponosi dodatkowe koszty w postaci stosowanej przez tę firmę marży. To zupełnie naturalna tendencja na rynku - aby sprzedaż rzeczywiście się opłacała, pośrednicy zmuszeni są do stosowania własnych narzutów. Z kolei zakupy dokonywane bezpośrednio w fabryce to również znacznie większy wybór produktów oraz możliwości ich przeróbki - producent odbojnic stalowych niemal na pewno zaoferuje znacznie szerszy wybór aranżacji tego rodzaju elementów niż firmy będące tylko kolejnym ogniwem łańcucha sprzedaży. Producent zaproponować może realizację nawet najbardziej nietypowych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów - tak jak robi to choćby 4P4!  

Komentarze do wpisu (0)

Kontakt

Infolinia od 8 do 16: 533 133 518

Zapraszamy do kontaktu 

Dział handlowy: sklep@4p4.pl 

Zapytaj eksperta

Jeżeli potrzebujesz innych wymiarów odbojnicy napisz do nas możemy wyprodukować odbojnice w dowolnych wymiarach 

>formularz kontaktowy

Projektowanie

Produkcja

Montaż

Ekspertyzy odbojnic

Nasze odbojnice zostały poddane badanią. Ich wytrzymałość była sprawdzana przez INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO LABORATORIUM BADAŃ MASZYN ROBOCZYCH I GÓRNICZYCH. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl