Montaż odbojnic

Oferujemy Państwu pełen zakres robót dotyczących odbojnic przemysłowych ale nie tylko. Przez projektowanie do produkcji i montażu odbojnicy. Wiele lat działalności w branży budowlanej pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie, nie tylko na rynkach krajowych ale i zagranicznych, które pozwala  w pełni profesjonalnie obsłużyć wszystkie Państwa zlecenia.

Jak przebiega montowanie odbojnicy przemysłowej?

Kotwienie - mając do dyspozycji w pełni profesjonalny park maszyn, oraz opierając się na naszym doświadczeniu zajmujemy się kotwieniem odbojnic i innych elementów z naszego asortymentu. Zaczynając od kotew metalowych typu mechanicznego  HSA i HSL do różnego rodzaju betonu przez kotwy wkręcane do betonu typu HUS i kotwy rozporowe typu HDR. Kończąc na kotwach wklejanych z użyciem kleju PATRON lub HIT-RE i prętów HSA lub HIT-V. Montaż odbojnicy 4P4 jest w pełni bezpieczny.

 

Betonowanie - nie kiedy Państwa życzeniem jest aby montowane odbojnice były zabetonowane, co również leży w naszych kompetencjach szybko i sprawnie wykonujemy otwory pod zabetonowanie lub też fundament i zatapiamy elementy stalowe w betonie. W zależności od potrzeb klienta otwory mogą być wycinane za pomocą wiertnicy lub o standardowym kwadratowym formacie. 

Wiercenie - Wykonujemy otwory w różnego rodzaju materiałach (beton, cegła, gazobeton, kostki brukowe, beton zbrojony) za pomocą wierteł udarowych fi 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 mm do 20, 22, 24, 25, 28 mm. Oraz przy pomocy wiertnic diamentowych na sucho od fi 37 mm do 162 mm i na mokro od 52 mm do 500 mm średnicy otworu. Teraz już wiesz, w jaki sposób szybko i prosto wykonać montaż odbojnicy przemysłowej.

 

 

Kontakt

Infolinia od 8 do 16: 533 133 518

Zapraszamy do kontaktu 

Dział handlowy: sklep@4p4.pl 

Zapytaj eksperta

Jeżeli potrzebujesz innych wymiarów odbojnicy napisz do nas możemy wyprodukować odbojnice w dowolnych wymiarach 

>formularz kontaktowy

Projektowanie

Produkcja

Montaż

Ekspertyzy odbojnic

Nasze odbojnice zostały poddane badanią. Ich wytrzymałość była sprawdzana przez INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO LABORATORIUM BADAŃ MASZYN ROBOCZYCH I GÓRNICZYCH. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl